Hakkımızda

Hakkımızda

Mondy filo Türkiye’de satılan her marka / model binek otomobil için uzun dönem operasyonel filo kiralama hizmeti sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını sadece araç kiralama olarak değerlendirmeyip, filo maliyetlerini optimize etmek, toplam sahip olma maliyeti ve filo yönetimi konularında danışmanlık vermek vizyonu ile yola çıkmıştır.

Standart ürün paketlerine bağlı kalmadan kişiselleştirilebilir, ihtiyacınıza yönelik paketler sunar. Mondy filo ürünleri ile ihtiyacınız olmayan hizmetlere boşuna para ödemeyin…

Aracınız ile alakalı doğrudan veya dolaylı tüm hizmetleri tek faturaya indirgeyen esnek ürünleri ile mondy filo şirketinizin ihtiyaçlarını bire bir karşılar.

Kolay araç kiralamanın yolu!

Kolay araç kiralamanın yolu!

Kurumsal Kısa Dönem Araç Kiralamada mükemmel hizmet deneyimi arıyorsanız, size Mondy Filo size destek vermeye hazır. Mondy Filo ile kiraladığınız araçlarla yolculuklarınızın tadını çıkartın.

Sizde şirketiniz için aylık kiralama yapmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.  Dilerseniz kurumsal günlük kiralamalar içinde bizden teklif alabilirsiniz.

Bünyemizdeki markalar